Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz haris #39860 üzenetére

    A régi autómat is úgy adtam el a srácnak (vagyis nem srác, mert már a második gyerekük fog születni :DDD , úgyhogy hívjuk most "Tominak", bár nem ez a neve...), mondtam neki:
    "Akkor kedves Tamás, ilyen szervófolyadék való bele, ilyen motorolaj van benne, ezzel tudsz utántölteni ha kellene, ez fékfolyadék bele, itt van pár pótablaktörlőlapát, ezek a számlák a javításokról és alkatrészekről, itt a kézikönyv és az eredeti (2001!) adásvételi róla, tessék egy gyári szerszámkészlet, tartalék gumiszőnyeg, parancsolj, fogd és vidd mindet, ne hagyj itt szemetet nekem... " Volt pár másodperc hatásszünet... ;]

    Képzeld olyan bunkó voltam, h az üléshuzatot sem vettem le, mondtam neki h max kidobja ha nem tetszik... :D Úgy adtam oda, ahogyan én is használtam (nem vagyok olyan mint sokan, h kibelezik eladás előtt a kocsit), a télikerék szettért csak egy 10est tudott volna adni, azt nem adtam oda annyiért, annál a 14"-os lemezfelnik bontóban is drágábbak...

    Mindig ennyi cuccal autózok, mert a lassan 3 éves fiam állandóan jön velem mindenhova... nálam az nem opció h út szélén várom a sárgaangyalt...

    Ez nem parázás, csak szeretek felkészült lenni, nem is értem azokat, akik úgy autóznak h egy ablakmosó folyadékot nem tudnak utántölteni, mert nem tudják hova kell beönteni...
    És képzeld el, ez egy 2019-es autó csomagtere. ;]
    Valami cicababa miatt múltkor a bikakábelt is fel kellett bontanom, mert a selyemrambó faszija nem tudta h a tesco-s akksi nem lesz feltöltve, nyuszifüles szösszenet meg azt sem tudta h minek a 10es villáskulcs... úgyhogy ott álltak a kis VW mellett a földön egy akksival és idegbetegeskedtek, én meg jófej voltam és selyemrambó megtanult akksit cserélni. :DD

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák