Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Saját tapasztalatok:

    Continental EcoContact R13 175/70: kopni nem akart, tapadni aránylag jól, vizen sem volt vele gond.

    Sava Effecta R13 175/70: nagyon kopott, nagyon nem tapadt és a vizet sem szerette.

    Barum Bravuris R14 185/60: nagyon negatív a híre de nekem jobban bevált mint a continental pl de méretváltás is volt persze.

    Nokian NRW 155/70: meglepően jól tapad hóban és vizes aszfalton, kopni nem kopott igazán ellenben melegben csúszik.

    Hankook Optimo ??? 185/60: a barum után nekem csúszósnak tűnt pedig ez volt életem első zsír új gumi szettje, mire bekopott volna tk-s lett a verda így nagy tapasztalatom nincs vele.

    Continental EcoContact 185/60 6,5"-os 14es felnin nagyon jól tapadt de kopott is sokat rövid távon is szemmel láthatóan de forgatta is a 2 literes motor.

    Kléber ??? 195/65 R15 6J: jó guminak mondják, kb 50%-os állapotban került hozzám de jött is a tél és ott is hagytam a gumisnál nekem csúszkált nagyon.

    Goodyear UG7+ 195/65 R15 6J: álom, best... kb olyan vele télen hóban menni mint nyáron száraz aszfalton... de csak amíg új... ahogy kopik ez rohamosan romlik... amikor új volt még az M3-ason pesttől a friss hóban a külsőben 100-as tempóval úgy tudtam haladni, hogy egy csúszkálás nem volt, ropogott a hó és haladtunk a belsőben meg 60-as tempóval csúszkáltak.... most, hogy már 3. szezonja jön már ez is csúszott a végén, eltördezezett, lekopott + sajnos 1 nyarat is ment.... de a következőm is ilyen lesz ez biztos!

    Dunloop SP Sport 195/65 R15 6J: erről sem sok jót hallani és tény: nyáron az UG7+ sokkal jobb volt mint ez a "sport" gumi de egy szezont kihúztam vele, gond nem volt vele de nagy élvezet sem és hangos nagyon, kopni ellenben nem nagyon kopott.

    Fulda Carat Progresso 205/55 R16 7J (peremvédős): eddigi legjobb, tapad nagyon, jól irányítható, halk, mégsem kopik nagyon és tesztekben is jól szerepel!

    (A felni szélessége csak azért van odaírva mert az sem mind1 :) )

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák