Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz tombar #32770 üzenetére

    Köszönöm a segítséget, rendszergazdai jogokkal nem volt gond, a fiókom is bent van abba a csoportban.

    Azért nem tudtam törölni, mert win szerint használatban van a windows live mappa néhány fájlja, uninstalláltam, úgy eltűnt a mappa, az itteni mappát bemásoltam, de úgy meg nem telepítette a gfwl-ot rá, letöröltem, gfwl így már felment és erre elindult :Y :W

    Minden visual c fent volt, de megpróbáltam a 2005-os x86-os telepítőt újra, ami már egyszer fent volt (sg youtube videó tanács) nem segített, de már bejött a social club és utána dobta ugyanúgy a fenti hibaüzenetet.

    Szóval rejtélyes módon helyrejött. A mentések visszarakása megint egy jó kör volt, de végül összejött. Minden mappát xlive és GTA4/savegame visszaraktam, de amikor indult a game akkor kérte a kulcsot, megadtam, de mentések nem voltak. Megint bemásoltam, megint ugyanez, már kezdtem feladni, de a megoldás:

    Mappák a helyére másolva, kéri a cd kulcsot indításkor, megad, játékból kilép, (nem indít játékot) majd vissza és a régi mentéstől lehet folytatni.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák