Hirdetés

Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz w333 #493 üzenetére

    Erre jó a garancia :)

    "Ööö.. nem működik a [random bármi a készüléken]" és visszaküldöm Google-nek. Ők meg remélhetőleg adnak egy újabbat (vagy nem). Ismerősöm is így "javította" az iPhone-ját (már nem tudom mi volt vele a valós gondja, de nem volt komoly dolog).

    Mivel most kellett új telefon, mert a régim használhatatlan, igazából sok lehetőségem nem volt :) Nem akarok szórakozni 3 hónapot valami olcsó, ócska telefonnal (már eleget próbálkoztam a Blade-emmel. Elegem van :P )

    (#496) w333
    Tippelj mi van a Blade-emen. Igen, Swedish Snow RLS7 :D És úgy utálom, hogy az elképzelhetetlen!
    Múltkor a Settings, Music, Dolphin Browser elindítása után kapcsol ki a képernyő, majd kérte a PINt. Illetve crashelt a Settings, Android app és hasonlók. Két napja pedig fél perc volt, mire a music app elindult (a fél perces screen timeout letelt közben. Kétszer:D)
    Azon gondolkodtam, vajon mekkora esélyem van puszta kézzel kettétörni. A gond az, hogy kipróbáltam, és hajlítani lehet. Nagyon a végét járja minden szempontból ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák