Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shaft72

    tag

    Aqua-ban vettem egyszer egy baszott nagy Chieftec Dragon toronyházat. Otthon kiderült, hogy a benne lévő táp csatija 24 tűs, és nem megy rá az IC7 alaplapomra. Sebaj, felhívom őket, gondoltam kicserélik a tápot. Kb. fél óra után fel is vették, közöltem a problémát, faszi hebegett-habogott, lekapcsolt a szervízbe, ahol végül kinyögték, hogy hozzam vissza az egész mindenséget, mert csak egyben tudják kicserélni. Na itt már mérges voltam (mi van, ha történetesen Mucsajcsörögén laknék és nem pesten?). Nah, bevittem az egész kócerájt, még szerencse, hogy van kocsim. A Dohány utcai boltból levitették velem a házat a pinceszervízbe, ahol szintén fél óra várakozás előmászott egy kis féreg szervízes az odvából, és mondja, hogy csomagoljam ki a házat, hogy meg tudja nézni. Na itt elborult az agyam, és miközben pakoltam ki a házat az asztalra, beszóltam neki, hogy fiam, te aztán kedvesen bánsz a vevőkkel... erre még ő volt felháborodva (!), fenyegetőzött, hogy nem kötelesek kicserélni, EU-s szabályok minden... hát aszittem eldobom az agyam. Utána természetesen még nekem kellett visszavinni a házat a szervízből a boltba, ami nem is volt baj, mer látszott a kis nyomoroncon, hogy 10 kilót sem tudna megemelni, nem hogy egy nagytornyot felvinni a lépcsőn. A boltban az eladó kedvesen megkérdezte, hogy mit szeretnék a ház helyett... mondtam neki, a pénzem add vissza, de kurva gyorsan, ha nem akarsz bajt ;] Vissza is adták szó nélkül. Egyébként amíg a házacskám inspektálására vártam a szervízben, két srác állt előttem, akik egy befosott maxtor vinyót hoztak tesztelni. A fentebb emlegetett baromarcú szervízes nagy mellénnyel közli, hogy hát ez tényleg szar, de ne csodálkozzanak, a maxtor szervíz úgy kéthavonta megszórja őket javított vincsikkel, amiket ők természetesen újként adnak el, és ebben nincs semmi kivetnivaló.

    Szintén Aqua-s sztori: haver 420W-os, örökgaris, GOD-módos, aranyból öntött stb Chieftec tápja 2 hónap után bemondta az unalmast, eldurrant benne a bizti a francba. Mi kis egyszerű földi halandók úgy gondoltuk, kapunk cseretápot, amíg ezt a kis drágát javítják... hát ennél nagyobbat nem is tévedhettünk volna... Boltba közlik, átfutási idő legalább 2 hét, és nem is biztos hogy javítható a cucc. Cseretápjuk ofkorz nincs. Tárgyaltam az üzletvezetővel, mondja, hogy meg van kötve a kezük, a szervíz nem ad ki külön tápot, de vegyünk helyette valami mocsoládi Codegen-t, aztán ha kész a Chieftec javítása, adjuk el (!!!) (Vajon Európában is így bánnak a vevőkkel, vagy csak Magyarországon szarják le, ha az ember esetleg megunja a folytonos töketlenkedést, és máshova viszi a százezreit?). Nah a lényeg, hogy a tápot ott hagytuk, és máshol vettünk egy új Chieftecet. Nemrég telt le a két hét, haver megy vissza a tápért, és örömmel konstattálta, hogy létezik Isteni igazságszolgáltatás: a Dohány utcai bolt úgy, ahogy van, kiégett a picsába, pultostul, vitrinestül, némónyomában akváriumostól együtt, egy raklap korom, annyi sem maradt az üzletből.

    Hát ennyit az Aqua-ról, kerüljétek, mint a leprást.

Új hozzászólás Aktív témák