Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szepy2884

    tag

    válasz Atlantis #5103 üzenetére

    Egyébként bírom az ilyet: rájöttök a megoldásra, de nem írnád le véletlenül se, nehogy mások okulhassanak belőle, ha netán ilyenre lenne szükségük. Tipikus magyar hozzáállás, ezentúl helyén kezelem a kér(d)éseidet én is.

    Kedves Atlantis,

    Hidd el, en lennek a legboldogabb, ha en jottem volna ra a megoldasra de sajnos nem igy van. Ugyanis mint emlitettem mar, meg csak most ismerkedem a programmal. Ellenkezo esetben az lett volna a legeleso hogy tovirol hegyire leirom, hogy mit hogyan csinaltam es nem a tipikus magyar mentalitas miatt, hanem mert egyreszt en ilyen vagyok -hiszed vagy sem- es ennek a topiknak is a legkore olyan -hala az itt megszolaloknak vagyis Nektek- hogy egymas hibaibol/tapasztalataibol okoljunk.

    Elismerem, a problemat en vetettem fel, mert az elozo helyen bizony legalabb 90%-ban kellet alkalmazni ezt a feature-t. Az itteni kollegakkal jot porogtunk a dolgon es mintegy szakmai buszkesgbol is, de vegere jartunk a dolognak.

    Sajnos nem tudom leirni a megoldast de remelem a kepbol es a modellfabol kitudjatok kovetkeztetni: Ime

    Ezt tegnap otthonrol nem tudtam volna megtenni remelem megertesz Atlantis.

    Azt az esetet amikor az osztosik nem hullamos volt sajnos nem mentettuk el.

    Bocs az ekezetert angol billentyuzetem van melohelyen...

    A mérnök az egy olyan lusta fajta, aki mindíg azon agyal, hogy miként lehetne kevesebb erővel hatékonyabban működni.

Új hozzászólás Aktív témák