Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Dekko!

    őstag

    válasz DigitXT #5725 üzenetére

    Miért?!
    Rengeteg prohardver tesztben végig nyálazták hogy aki gépfejlesztésen töri a fejét mindig is a videó kártyát érdemes elsőnek kicserélni mert a legnagyobb gyorsulást hozzá...
    Vagy te nem így gondolod?!
    Az adataimnál leírt rendszerem van, az helyett inkább vettél volna egy második generációs i7 et egy HD 5850 essel, mint hogy Core2 GTX580al?!
    Én véleményem szerint még az 5Ghz-se mentené meg rengeteg programban a HD5850 ezt kimerem állítani, hiszen több mint fél évig megvolt az a kártya is, és tudom mire képes. (Persze a GTX580 as árából már lassan három 5850 est kapok ;] )
    Persze igazatok van.
    Lóürülék a Core2 proci ennek a kártyának.

    Másrészt P67 alaplapnál nekem semmi szükségem erősebbre, Z68 így meg úgy...
    Ennyi erővel senki ne fejlesszen soha mert mindig jön egy jobb típus.
    Minek veszel GTX 590, mindjárt itt a 680... :U

    Viszont ami kellemes meglepetést okoz, hogy 8x Sávszélességgel is milyen jól mennek ezek a P67-es szerkezetek... Persze az X58 a csúcs... De szerintem ha ember beül egy I7 950 elé avagy egy 2500K elé, nem veszi észre hogy most x58 avagy P67 es rendszeren játszik. :B
    Elnézést az Offért. Most már térjünk vissza GTX580 topikra. :P

    #5741) Scholes9 Pont annyit gyorsul hogy ne legyen semmivel problémád. GTX580 SLi azért meg kell hagyni, nem egyszerű. Lehet ott már bőségesen pakolgatni a szűröket... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák