Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steelsec

    aktív tag

    válasz gyépés #272 üzenetére

    Hasonlo elgondolasbol koltoztunk ki parommal azota felesegemmel, 3 evvel ezelott. Pocokkal egyutt dolgoztam mikor elgondoltuk hogy kijovunk, pont Brexit szavazas elott erkeztunk... De mivel mar elotte 2 honappal kezdtem munkat keresni, igy azon a heten talaltam munkat szakmamban. Felesegemnek nehezebb volt es most sem sajat szakmajaban dolgozik. Nah mindegy is, oszinten nem keresek rosszul es sokkal jobb korulmenyek kozt tudunk elni mint otthon, illetve minden mas, de mi mar azon tanakodunk, hogy hogyan tovabb, mert azert eleg messze van otthon es ha szeretnenk gyereket akkor nem lenne rossz a segitseg.

    Sogoromek Berlinben elnek, valoszinuleg 1-2 even belul mi is attelepulunk oda, nyelvtudastol nem felunk, mindketten tanultunk nemetet, es sogorom ahol dolgozik nekik vannak kollegaik, fejlesztok akik angolt is torik nemetul meg egy szot se tudnak.

    Oszinten nincs kolbaszbol a kerites ez teljesen igaz, de nem is erzem ugy hogy barki irigyelne ha nekem valami osszejon, es mas a mentalitas. Akarmikor hazautazunk mindig eszrevesszuk, hogy nyomaszto hangulat es kellemetlen legkor... Ezert haza mar nem koltoznenk

Új hozzászólás Aktív témák