Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz motifator #90940 üzenetére

    Mindent felvásárolok és enyém lesz ez a piacrész. ;] :D Többet nem veszek..... :N

    Az első gtx verzát szétbontottam, pontosabb megfogalmazásban kinyírtam, na jó a cpu rész az meg van. A következő gtx hűtő volt az ami sérülten jött meg, aztán a nem kompatibilis p751DM féle(ezt a kettőt megszívtam nem úgy alakult), majd egy hibátlan gtx és rtx verzió. Nem tudom hogyan tovább és akartam mindkét változatból egy olyat is amit elteszek hibátlan formában. Szóval két heatsink van a szétdarálton kívül amivel majd tudok anatómiai ismereteket szerezni ha lesz hozzá kedvem és kettő amit elteszek érintetlenül gap paddal együtt légmentesen elzárva egy páncélszekrénybe....kulcs a nyakamban stb. :DDD
    (Ki tudja mikor már senkinek nem lesz aranyárban eladom.)
    Ami most a gépben van az egy ilyen rtx vezió féle.
    Lényeg ezek külön külön nem kerültek sokba egyfajta biztosítás a jövőre nézve a terveim szempontjából. Lehet nem építek csak átalakítok, módosítok. Nem vagyok benne biztos hogy még sokáig lehet majd ilyen kötetlenül vásárolgatni a világban, így ezzel is előre mentem.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák