Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    Na ez az, végre feléledt a gamer topic :C

    a témával kapcsolatban még kevés videó van, de sikerült 3 rövidet találnom:

    HardwareCanucks videója (ez 5 perces) (1:30tól kezdődik, az elején a matrac reklám kicsit off :D)

    Linus videója (ez csak 3 perces)

    Tek Syndicate videója (első 6 perc a lényeg)

    (#6472) vandor01 válaszára:
    - Valóban, de talán az Nvidia is direkt hagyta le... ;] (a beszúrt kép tőlük van)
    - 970m -et ki venne ma már? Akkor már inkább veszek egy 980m-el felszereltet.
    - Asztali 970 pedig jelenleg nem lesz még notikban csak 980.

    (#6473) iszilard válaszára:
    - Igen, szerintem is ez a legnagyobb dolog ebben, úgy gondolom, hogy ez egy igen szép mérföldkő a gamer notik életében! :K Asztali CPU-t már korábban is belevarázsoltak, nade asztali GPU-t??! :C
    - Valószínűleg alap órajelen fognak menni, de azért ne legyünk telhetetlenek se! :D
    - 13"-as notiban szerintem egyhamar nem lesz :N olcsóbban kapsz kenyérpirítóst...
    - Erősen AMD-s az oldal? Hmm, jó tudni. :DDD Én egyik oldalra sem húzok, de az nvidia-s játékok "teljesítmény-dolgai" miatt (amd-s kártyákon rosszabbul futnak néha, csak amd-s kártyákon előjövő bugok, stb.) nekem világéletemben nvidia kártyám volt, de ettől függetlenül simán váltanék ha fordulna a kocka. Mondjuk egy techoldalnak illene pártatlannak maradnia, na mindegy ;)

    (#6474) NTonee válaszára:
    A vízhűtéses SUSV tesztet már én is várom :P de persze a többi alternatíváét is :K

    (#6475) Darth_Revan válaszára:
    - Igen, pont a Clevot nézem (micsoda véletlen) én is és náluk 8GB GDDR5 ;)
    - Clevo P870DM-G esetében eltérő alaplap is lesz akkor a 2 vga változathoz?
    - Az tuti, hogy többe kerül a 980 a 980M-eshez képest, ez miért kérdés? :F a kommented e részét nem igazán értem
    - Clevo lesz 980M SLI-vel is, 980-ból nem lesz SLI példány. A kérdés melyik éri meg jobban: 980m SLI vs asztali 980
    - Ma kíváncsiságból én is összeraktam egyet a CEG-nél 830.000ft lett a vége, u.a konfiggal (cpu, gpu, kijelző) mint a tiéd csak dupla rammal és ssd-vel. (ahol te összeraktad EU bolt nevét majd PÜ-ben átküldhetnéd ha akad 1 szabad perced) :R

    (#6476) Pocok256 válaszára:
    Igazából nekem nem is kellene az a asus rog azzal a tumor megoldással, csupán tech szemmel érdekel mit sikerült alkotniuk ;) meg hátha talán lejjebb viszi a többi alternatíva árát....

    (#6479) Darth_Revan válaszára:
    "Azaz a Clevo P870 eseteben a leghutes mellett is eleg szep a teljesitmény " >>>> na ez ez jó hír :))

    (#6481) Pocok256 válaszára:
    Mennyit vártál amúgy? +60% ? :F
    Én nagyjából +30-40%-ra tippelek.... bár majd meglátjuk a teszteket :U

Új hozzászólás Aktív témák