Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz ígyvanferi #47137 üzenetére

    Egész tiszta, nekem hogy nézett ki tegnap.... :B :D

    Sikeresen letudtam a 5PeaksofMátra csináldmagad testmozgást. Nagy szó, tekintve hogy mit összeszenvedtem múlthéten, mindennel és a technikával is.

    32km+ és 1500+ szintemelkedés. TrainingPeaks 1850 körül ír, nem nem.

    7 óra 4 percre jött ki a dolog.
    TP szerint.... 2ó 20p ment a levesbe ( 0-2.5 km/h sebesség ) Itt volt a kötelező esés kelés, 70db fényképkészítés, mások fényképezése, futókkal/próbálkozókkal szóváltás, kaja, fejvakarás és tájékozódás, dzsungelharc és öltözködés, eü.

    A "maradék", bő 4 és fél órában mozogtam le a távot. A szenvedős részeken ( 170-180+ pulzusos-tovább nem engedtem-hullagyalázás ) 7 - 15 perces kilókkal, folyamatos mászás (max. 40-50%körül emelkedés). Volt belőle vagy 15km körül, de hát magamnak csináltam, meg ez benne a pláne.
    A táv kb. másik fele, lejtmenet és dimbesdombos volt. Itt "pihentettem" a ketyegőt ( 130-160+ p. ), és a fizikára meg a ruganyosságra ( botokra ) bíztam a dolgot, próbáltam a legkevésbé izomból. Mondjuk itt meg az ízület hullik el, már ha nem töröm össze magam ( botok ). TP azt mondja, hogy itt már futottam is, vagy valami.... 4 - 8 perces kilókkal. Volt 3:14 perces is, biztos gurultam és bevertem a fejem, nem emlékszem, de majd kikeresem :DDD

    Akadt 2km+ akadálypálya is, akkora pusztítás volt az egyik szakaszon....nem győztem hasalni, guggolni, ugrani, átmászni,felmásznilemászni stb...Végig háznyi méretű fatörzsek keresztben az nyomvonalon. Balra "szakadék", jobbra meg meredek sziklásabb rész. Fun volt :C

    Nem úsztam meg a vaksötétet sem, ráadásul lámpát csak Kékestetőn vettem ki, addig bukdácsoltam egy sort.Szerencsére nem sokáig. Erdőlakókkal is összefutottam, már már kötelező mint az esés, és a "mocsok".

    Elvoltam mint hal a vízben, csak a vizet nagyon gyalázatosan lőttem be, elmentem 1.5literrel, nem mentem ki a forrásokhoz/kutakhoz. Kibírtam, de közben és utána volt baj a toronyban.
    Érkezés után be is ment 4l körül, lefekvésig.
    Egyébként szenzációsan szép idő volt, gyönyörű ! Csősál sem kellett, nyári napellenzős satyekkal és alul rövid cuccokkal elvoltam, fentre az 500as hőtartót vettem fel, alá meg kompressziós ujjatlant. Fentre elég lett volna kevesebb is, becsületesen megizzadtam....bár napnyugta után nem volt baj.


    nem túl jó minőség

    Kékestetőnek örültem nagyon...a "végén" 3 irányból is megmásztam, leg -leg szívatósabb részeken.

    ez is rossz, de szemléltetésnek megteszi

    Ezt tudta a technika, én meg nem állítgattam semmit, azóta sem. De már jön másik, sorry ! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák