Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz Hi!King #58537 üzenetére

    Normál kategóriában szerintem se túlárazott a Garmin, ott inkább a FENIX vonal amiért annyit kérnek amennyit nem szégyelnek, de ez inkább a konkurencia hibája, merthogy nincs.

    Ennyire komplex multisport órát egyik vetélytárs se tudott lerakni az asztalra, amiben mindenki megtalálhatja azokat a funkciókat, amire szüksége van, ráadásul azzal hogy mindegyik három méretben készül még ezt az igényt is lefedik. Én pl. abszolút nem használom a túrázós/síelős/térképes dolgait, másoknak meg pont az tetszik benne. Azt viszont tökre szeretem, hogy minden nap 1-1,5 óra használattal is elég hetente tölteni, úgy hogy folyamatosan megy róla minden, több szenzor kapcsolódik hozzá, futás közben megoldott a zene/podcast hallgatás, boltba vagy futóversenyre nem kell pénztárcát vinnem, stb...

    A Coros jónak tűnik, ott még talán az ökoszisztéma és a kiforrottság hiányzik, de az majd jön idővel... viszont nem bánnám ha a Suntoo és a Polar is kicsit elkezdene innoválni, hátha lenne egy kis verseny vagy megújulás. :K

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák