Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz DBAtti #4137 üzenetére

    Mi ezt szedjük, 8 kapszula lenen a napi adag, mi csak 4-4 fejenként és így is hatásos, meg persze az tetszik benne, hogy nem egy nagy pack ami egyszere 12 kapszula, hanem szépen ellehet osztani a nap folyamán, és így folyamatos a vitamin pótlás.

    #4143) PazsitZ

    Sciteces D vitamint szedtünk de én ebből is PEAK et vennék. Jó termékek a Peakek de a magyar forgalmazó marketingje áhh :Y :Y :W :W

    Egyébként nme szeretem az ilyen cégeket, mert nagyon sok valótlanságot állítanak...

    Egyébként a legelső vélemény miatt próbáltam ki a d vitamint mert ezt írták:
    Nekem hidegallergiám van, kipróbáltam vagy tíz fajta krémet, szedek multivitamint, C, E vitamint, Q10-et de nem segített egyik sem. Amikor elkezdtem ezt a terméket szedni akkor 3-4 nap alatt beforrt az összes sebem úgy hogy még heg sem maradt vissz. Az is biztos hogy a tesztoszteront szintet is növeli mert már 3 hét utánn is éreztem hogy nőtt a libidóm. Egy szemet szedek belőle, szerintem napi 18 forintot bőven megér. Alap vitamin csak sajnos a multivitaminba nem tesznek belőle sokat.

Új hozzászólás Aktív témák