Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz JLK_ #4129 üzenetére

    Az a baj vele, hogy erről a honlapról SEMMIT nem lehet megtudni róla.
    Külsőleg nagyon emlékeztet a Citius II-mre, ami aránylag intenzív használat mellett kitartott egy évig a nagy tömegem ellenére. Az légbetétes, ezen nem látom az Air feliratot. Ha nincs betét, nincs rendes csillapítás, és azt ajánlanám szánj rá kicsit többet, és keresd vadul minden boltban az akciós modelleket
    Korábban említették, hogy a Saucony Phoenix 5 18k, vagy leértékelt régi NIKE Pegasus 20k alatt. Ár-értékben nálam ezek vannak a tutiban, teljesen más kategória a linkelttől. Sajnos árban is. Jó fogásokat lehet néha találni néha 15k körül is.

    Kellene még tudni mire szeretnéd használni (terepviszonyok, távok), milyen futóstílussal, milyen egyéni kritériumaid vannak még (ez ha jól látom széles lábfejhez ideális), mekkora a tömeged (nem grammra pontosan), csak mert nagy súlyú versenyzők csillapítás hiányát jobban megszenvedik, és hamarabb tönkremegy a cipő is. A hagyományos rácsos sarkúakat csak azért nem tettem tönkre mindig fél év alatt, mert ők tették tönkre a lábam, hogy egy héten csak 1, max. két alkalommal tudtam elmenni futni, akkor is rövidebb távon, aztán volt hogy egész hetet kellett kihagyni, és nagy önfegyelem kellett hozzá, mert előre tudtam, hogy fájni fog tőle mindenem (talp, lábfej, térdek, masszív vádligörcsökkel ébredés, stb). Ezeket mind megspórolod magadnak egy jobb cipővel, érdemes kicsit matekozni rajta...

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák