Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoodoo86

    tag

    Véleményem a Sennheiser IE200 -ról 3 hónap használat után.

    A ház műanyagból van, könnyű, de masszív darab. Behelyezés után feltűnt, hogy ennél a modellnél nem hallom olyan hangosan a légzésemet, mint az IE600-nál. IE600-nál zavaróan hangos volt, IE200-nál egyáltalán nem zavaró. A kábel minősége szerintem rendben van. Kicsit vékonynak tűnik, de bírja a használatot. Az IE200 kábele több súrlódó hangot vett fel, mint az IE600 kábel.

    Első hallgatás után első benyomásom az volt, hogy a hangkép rendben van, kiegyensúlyozottnak hangzik nekem. Kicsit vékonyan szól a szörnyen eltúlozott IE600-hoz képest, de ezt legalább lehet halkan is élvezni.

    Részleteiben szerintem rendben van a basszus, közép és magas tartomány is, úgy szól, ahogy a méréseken látni lehet :)

    Amit nem lehet a méréseken látni, hogy a térhatás (soundstage) szűk. És a hang technikai jellemzői tükrözik az árat.

    Szerintem sokat nem lehet erről az IEM-ről írni. Anyag/építés, kábel, hang rendben van, de semmiből sem kiemelkedő. Tökéletes darab lehet első IEM-nek, vagy utcára, ahol nem sajnálja annyira az ember, ha baja lesz.

Új hozzászólás Aktív témák