Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz kadaradam #77448 üzenetére

    Megjött az én Meizu EP52-m is. Nagyon pozitív benyomást tett rám, sokkal jobb mint vártam. Volt hozzá ittthon szivacs bogyóm is, de visszatettem a szilikont, mert a szivacsot túl nagy macera berakni. Ilyen dobd be-rohanj el cuccnak vettem, ehhez képest a hangminősége, üzemideje, kezelhetősége teljesen levett a lábamról.

    Ezeknek az összeragasztható mágneseknek van valami jelentősége, vagy csak kényelmi dolog? Mintha olyat olvastam volna, hogy ettől lemegy standby-ba, de szerintem ennek úgy lenne értelme, hogy ha szétválasztom, akkor feléled és magától kapcsolódik, de ezt nem csinálja, a gombbal be kell kapcsolni.

    Negatívumként egyedül a kissé nehezen kitapintható gombokat tudnám felhozni, de annyi baj legyen, majd megszokja a kezem és ez a "probléma" is megszűnik. Ezért az árért úgy érzem nagyon kirány cuccot vettem.

    A oneplus bullets topikban ajánlotta sheratan, ezúton köszönöm neked is! :R
    Biztos jó a bullets, és összehallgatva lehet hogy jobb is, de erre amire vettem ez így tuti volt.
    (Van még egy Soundmagic E50-em is, azon comply szivacs van, attól tartottam, hogy ahhoz képest fos lesz, de nem).

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák