Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Kis kiegészítés Soundmagic E80-hoz....

    Az a basszuspúp ami ezt a morajt okozza nem akar eltűnni...mivel írtátok, hogy kiegyenlítettnek kellene lennie, ezért gyanakodni kezdtem...

    első lépcsőben lejátszó, erősítő cserélgetés...érdekes módon a sima AK100-ról is döngött, semmit nem vitt el a dinamikából (pedig aztán arra nem a dinamikus jelző a megfelelő)...kipróbáltam laptop-asztali erősítő kombón ott is, bár mintha kiegyenlítettebb lett volna, itt visszatéve a dupla peremű szilikont adta a legkevésbé döngő basszust....de nem tetszik ekkor a közepek hangja...

    A mesés közepek sima szilikonnal jönnek elő, ekkor azonban erősen döng...kár érte, mert egyébként (nem tudom pontosan meghatározni a frekit, gondolom szakavatottak egyből mondanák a herz adatot is) eltekintve ettől a púptól elég lineáris és szép hangja van, megfelelő térleképezéssel...

    A végső kísérlet az Angie-val való basszus összevetés volt (nálam ez a füles kiegyenlített, Kemcso szerint kissé basszuserős) itt jól látszott hogy az Angie ott nem emel ki, sokkal természetesebb, természetesen lejjebb megy, részletesebb, de nem az volt a kísérlet indoka, hogy ellenőrizzem egy 15-ször annyiba kerülő füles jobb-e, csak kíváncsi voltam annak a tartománynak a visszaadására...

    Marad a gyártási szórás, egyelőre ezzel a tudattal tesztelem le, de legkésőbb az áprilisi füles találkozón minden kiderül...hozzáteszem az sem egy szívderítő gondolat, ha egy másikban nincs ez a púp...

    És hogy miért erre mondom inkább azt hogy basszuserős, nem az E10-re?
    Mert annak a hangja nem ilyen kontrollált, egyenletes, részletező egyéb tartományokban...itt sokkal inkább kiütközik....mintha Ferrarira a negyedik kereket Trabant kerékre cserélném ki...

    Vezetéke is kíván egy kis upgrade-ot...fiam és saját tapasztaltom alapján igen jó, gubancolódás mentes, és a kis kapcsoló rendkívül jól teszi a dolgát (lábkiosztás váltó szerintem...)...ház és jack szintén erősen prémium érzet...

    Fránya basszus... :O

Új hozzászólás Aktív témák