Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    Jesszus, mennyire jó a Burson V6 Vivid!! :Y De nem annyira, mint a Sparkos Labs SS3602. :D Mindkettő nagyot ment ma a MicroFluentDAC-ban... A kedvenc integráltam, az AD827 érdektelenebb, kissé kemény és koszol ezekhez képest. (Ha nem költenél ilyesmire, meg ne hallgasd őket és akkor minden OK, nagyon kellemes az AD is!)

    A Burson már semmivel sem bántóbb a Sparkosnál, utábbi viszont részletesebb, élőbb! Talán a kaszkád miatt? Vagy a beütés? esetleg az útóíz? A Burson az együtemű A-osztályra emlékeztető nyugodt áramlást adja, de nem kevesebb részlettel, mint a legjobb integráltak, míg a Sparkos végképp a jó minőségű diszkrétek felé lök. :))

    Érdekesség még, hogy a Sparkos el is fér ebben a DAC-ban, míg a Burson kilóg belőle felfelé.

    "Kicsi" különbségekről van amúgy szó. Nem tudom, emlékezetből meg tudnám-e különböztetni éket, de lehet, hogy miután összeszoktunk mindnégyen, már menne. Mindenesetre visszarakva az AD827-et nincs hiányérzetem. De egymás utánban egyértelmű különbséget hallok.

    [ Szerkesztve ]

    kapható az OPA Red2 - Kercso Audio

Új hozzászólás Aktív témák