Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Tin #59404 üzenetére

    Eddig csak játékról meg alkalmi zenehallgatásról volt szó, de mióta megvan a DT770, HD668b és hallotam a HD600-at egy új világ tárult elém. Ez azért érdekes, mert az utóbbi ~15 évben nem nagyon hallgattam zenét, de most, hogy minőségi anyagot jó hangú cuccokon hallottam teljesen beleszerettem a dologba.
    Most zenét leginkább a munkahelyen hallgatok, de oda nem tervezek durva dolgokat, mert ott azért elmélyülten nem lehet ilyeneket csinálni. :U
    Otthon meg ugyan kevés a hely meg időm sincs sok, de szertném azt a kevés időt minőségi élménnyel megtölteni és ezért hajlandó vagyok az átlagnál többet költeni.
    Alapvetően itthonra szertnék egy teljes sort (zárt - DT770/Meze, félig nyitott - HD668b, nyitott - HD600/R70X), a munkahelyre csak egy zártat (SRH840/M40x).
    Most elsőre nem akarok DAC és amp (Logilink ua0211 + SMSL SAP8, SMSL X4) téren lépni, de ez majd biztosan változik, mert kíváncsi vagyok milyen különbségek jönnek elő.
    Egyébként meg nagyon élvezem, hogy mekkora különbségek vannak és mennyire más élményt nyújtanak a különböző eszközök, amiről eddig nem is tudtam.
    Ennyi. :D

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák