Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Mercutio_ #5288 üzenetére

    12-32 a pro zoomok alatt az egyetlen amit megvennék (illetve lehet hogy a pro mellett is lenne helye ha nem lenne X10*), viszont amit keresek arra nem való. A tele vége nekem elég, de nikonon is 28-75/2,8 ill 17-50/2,8-at használtam zoomnak (el is adtam a 18-105 ill 18-200VR-t), igen fényerő/dofbuzi vagyok. :B

    *:Teszem hozzá magamat ismerve elindulás előtt gondolkoznék jó darabig (hogyha csak övtáskába cuccolok), hogy a 20/1,7 vagy a 12-32, és pár kivételtől eltekintve a fixet vinném úgyis.

    Hogy on is legyek, tegnap nagyon tudományos tesztet végeztem a hétvégi tapasztalatok alapján, és nem túl meglepő eredményre jutottam:
    Bizony (nagyon) kevés fénynél a 27-es nem túl acélos af területén, főként ha szélső mezőt kell használni(kevés jut az af fényből), a 35ös sokkal több fényt enged be és meg se kottyan neki elsőre pontos af ahol harmadjára dobja el a huszonhetes.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák