Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Stauffenberg #4731 üzenetére

    Az egyéb eltéréseket (szűrő hiánya, minták) soha senki nem vitatta, csak a zöldeket - igen, ezért megvágtam hogy a zöldekre voltam kíváncsi (mint a rawos résznél, és korábban többször is). A városi legenda szerint az x-transz zödben (eléggé) gyenge. Szerintem meg ha nem túlprocesszált képet nézük, a zöldet alig/nem lehet megkülönböztetni (nem azt monddom hogy semmi különbség nincs, hanem hogy elenyésző, szerintem a nagyobb különbséget nem a szenzor okozza, hanem az új kép motor).

    Folytasd/kezd(?) a bokeh témát amivel szeretnéd, senki nem gátol meg benne, abban sem hogy még legalább kétszer leírd. :R

    1, A tesztben egyetlen csak bokeht vizsgáló képsorozat volt, bocsánat hogy ezt raktam be :)
    2, Az X-Trans zöld urbán legendre csináltam a képeket, mert az A1 alap jpg beállításait sokan figyelmen kívül hagyják(!), és csak bayer/x-trans különbségről esik szó (kép motor vs szenzora nagyobb különbség okozója). Lehet ezt sajátosan is értelmezni? :)

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák