Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szisti

    csendes tag

    Sziasztok!
    A korábbi módszerrel megnéztem a 800E-t is. A céges számítógépen nem tudtam megnyitni a 800-as RAW-ot, ezért itthon tudtam csak megvizsgálni a kérdést. A 800E képét leméreteztem 16 MP-re, hogy egy picit egyenlítsem a pályát, és úgy is látványosan több részlet, nagyobb színtér és több kontraszt volt a Nikon képében, akárhogy is adjusztáltam a Fujit. Sőt így leméretezve a zajszemcsék is kisebbek voltak. Minden szempontból látványosan jobb a 800E. Akkor is számomra rendkívűl meglepő, hogy az FF csapatban kell ellenfelet keresni. Ez egész egyszerűen életszerűtlen, de hát hiszek a szememnek.

    Továbbra is fenntartom, hogy nagy innováció az X-Trans!

    Pite! Azt a qrva makro gombot nyomom meg mindig a hüvelykujjammal. Egyébként meg szokni kell. Biztos fogok szép fotókat csinálni vele…

    A vaku AF fényével meg egyszerűen át vagyunk verve. Legszívesebben visszakérném a pénzt. Kb olyan mint, ha egy autón nem lenne bekötve az ablaktörlő. Amikor meg reklamálsz azt mondják, hogy van a csomagtartóba egy rongy azzal is lehet ablakot törölni... Nem is tudom hogyan gomdolják!?

    www.szokeistvan.hu

Új hozzászólás Aktív témák