Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz atike #76094 üzenetére

    Nem állt szándékomban vitát inditani, nemis tudoim minek a telefon típusokat vettem előtérbe......picit igy újraolvasva nem az jön le belőle ahogy szántam volna.
    Szóval maradjunk a "fotózásnál" és ne a telefon típusokra helyezzük a hangsúlyt......itt is el kéne különiteni a "profin beállitott" és állványról készült fotókat és a full hétköznapi "katt és megyek tovább" című fotókat.
    Átlagember auto módban és kézből fotózik....ott benne van a bemozdulás...stb stb.....sokszor belekönnyezek a "sajnálatba" amikor látom hogy 20.000 ft-os lenovo dual sim-es telefonnal fotózik pl egy apuka a játszótéren...forgatja állitva...teszi vizszintbe...betérdel stb stb és semmi közöm hozzá és nem lebecsülöm de rendesen megsajnálom....merthogy ott minden van de nézhető fénykép az tuti nincs...és neki megfelel az is....és ilyeneket elő is "hivatnak" és kinyomtatja fotópapirra és belaminálja...stb stb....sírok ettől.....sajnos a családban is akad ilyen és mutatja nekem a 107 centis FullHd tv-jén hogy milyen jó képeket lőtt...stb,...pedig azoknál még a C503-as Nokiám is szebbet lőtt 6-7 éve.....de van akit úgysem lehet meggyőzni......tudom hogy OFF...de szerintem ilyet ti is tapasztaltok. :R Ilyeneknek kár magyarazáni hogy lézeres autofokusz vagy széles rekesz....stb stb...a vakuledet látja...meg az optikát és ámen. :F :O

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák