Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz csaabz #33706 üzenetére

    He?
    Mindegy az irány csak úgy gyakrabban beadja nekem. De a lényeg számolja vagy se? :D

    motifator Jó neked. Nekem most szenvedős volt. 4 alap Lola meg 1db 900-as shelby rajtam kívül (Ferrari). Egy eltűnt kb 1 perc után, egy kiesett az első verseny után.
    Pedig direkt nem mentem 160-nál többet, hogy az alap lolák is utolérjenek. 2 elém került nagy nehezen, így meglett az első. A shelbys meg a lolák után ért be...
    2. versenyre maradtunk négyen, az elején sikerült megint feltartani a botokat, a lolák elém kerültek, a shelbys megint lemaradt mint a borravaló. Szóval 2-0, így a Góliát már súlytalan lett. Ami jó is lett mert nyomtam neki, de az egyik bot a malacos porscheval volt, az meg ment az egyenesekben mint a rakéta, csak a kanyargós részeken tudtam vissza előzni.
    Aztán ez így ment, egyenesekben a bot volt az első, kanyargós részen pedig én. De érdekes amúgy ha a nyomvonalon mentem akkor többnyire tudtam blokkolni, bár egy-két váratlan húzással meglepett, simán kikerült és lehagyott. Máskor meg akkor se előzött ha nyitva hagytam az utat (lecsúsztam kicsit). Itt Be se értek, egyik lolásnak sikerült előznie egyet, a többi utolsó...

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák