Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    btw ez a patch...

    horizon arcade egyszer jól működött, sokan voltunk és mindenki látszódott is, be is húztuk hamar. de azóta megint kevesen vagyunk és ha vagyunk is ketten-hárman, sokszor láthatatlan átmenetileg vagy végig az ember. Eliminatorban a kihívás most sem működik minden esetben, plusz ott is X aktás eltűnések és feltűnések vannak. A semmiből hívnak ki, annyit láttam, hogy 2-es szintű én meg 6-os voltam, vezettem végig, aztán 2-300 méterrel a cél előtt kiírja, hogy kiejtett, holott erősebb autóval, egyenesen haladtam, papíron vezettem is. De egyszer bugos volt a javamra is, szintén eliminatorban a végső befutónál elnéztem a célt és elzúztam mellette, láttam, hogy aki jön mögöttem az szépen beér, de nem lett vége a meccsnek, visszafordultam, bekocogtam és kiírta, hogy nyertem. :DDD Mondjuk szar volt így nyerni elsőre eliminatorban, de azóta sikerült egy rendes is.

    A bemutatós napit továbbra sem adja meg.

    Szóval ennyit várni egy patchre ami alig javít a dolgokon... Arra volt kapacítás, hogy a Willys-t kiheréljék, de yt-n látni, hogy van(nak) rá más autó(k) is, csak egy kis "infláció" volt és drágább a dolog, és még az afk versenyek is mennek továbbra is. :DDD

    Ez mehetne inkább a fikázós logout cikkbe, ez a probléma, nem az, hogy földúton van a mercedes a képen, meg hogy nem ad mindent a seggünk alá a játék azonnal, hogy legyen idő animét nézni. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák