Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz CJ4567 #17541 üzenetére

    Na ezt megnézem köszi. Annó mikor megvettem, vadi új gépre új Win-el került fel a játék.
    Ultimate verzió de a kezdetek óta szar... nagyon sokáig baszakodtam, Teredo beállítások meg az Xbox társkonzol alkalmazás meg minden szarral próbálkoztam de egyszerűen nem megy jól.

    Az más hogy a tuning milyen volt benne... én ezt az FH4-ben is fölöslegesnek tartom. Én a gyári kocsival akarok kocsikázni nem, hogy fogok egy Ferkát vagy Lambót vagy bármit és akkor xy motor meg összkerék meg stb... azért ez elégé nem reális, hogy a százmilliós kocsikat "tákoljuk" át bármilyen motorosra és akkor 1500 lóerősek az autók stb... hagyjuk már..
    értem én hogy ez verseny játék de, engem ez a része ennyire nem érdekel.
    Ha olyan kocsik lennének oké.. de Pagani meg König meg bármi super car és akkor motorokat cserélgetünk meg stb

    Alap erős, alap autók fizikája szerintem jobb volt az FH3ban. De felrakom már újra és esküszöm megnézem mert azzal se játszottam sokat mert ott még nem volt kormányom.

    Új gép vételnél vettem egy G29-et és felbuzdulva az FH4-et de eddig bazi nagy csalódás volt.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák