Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz Biqci #50083 üzenetére

    A szelepvezérlő okoskerék az, ami egy kicsit drága alkatrész, ha cserés, de nagyon más panasz nem szokott lenni rá.

    Más: szegény Focusom szeptember eleje óta nem használtam...
    2 karosszéria lakatos, 3 fényező, és 2 polírozó legény kellett ahhoz, hogy kb. 3x4 cm-es foltot felheggesszenek a küszöbre, lecsiszolják azt a kis rozsdát a kerékjárati ívekról, kigitteljék, lefújják a javított részeket, és körbepolírozzák, majd kemény wax-al átkenjék az autót. Ez egy nappal nem tartott kevesebb ideig, mint 6 hét, és összesen 73k-ba került, és még legalább annyira szép sem lett. Szerencse, hogy csak májusban kellett elkezdeni szervezni.
    Miközben a 2. polírozós legényhez tartottam a kocsival kaptam egy Engine Malfunction üzenetet a múltkor emlegetett P0380 kóddal. Úgy lett szerelő 2 héten belül, hogy fater autójának befoglalt időpontban lett még csinálva, akinek majd valamikor jövő héten lesz megcsinálva... 75k-t kért, de legalább nem tört bele egyet sem, valami géppel szedte ki.
    Viszont szólt, hogy gatya az akksi, bikázva tudták csak elindítani reggel. Jó, hát gondoltam veszek egyet, lehet vagy 30k. Aha! :D 50-60k egy csoffadt akksi :W
    Az egészben igazából az bosszant, hogy senkivel sem alkudoztam, mindenkinél úgy hagytam ott a kocsit a megbeszélt időpontra, hogy meg se kérdeztem mennyi lesz, csak azt mondtam, hogy legyen jó, legyen szép, és legyen meg arra, amire megígérte. És még így is telibe szarja mindenki, és egy hét után hív fel, hogy ha kell az autó vidd el, még neki se kezdtem... Elképzelni se tudom, hogy mi lenne, ha összetörném az autót, és nagy dolgokat kellene javítani rajta. Lehet, hogy egyszerűbb lenne másikat venni helyette...
    Egyszerűen tragédia, amit a szolgáltatóipar produkál. Igazi balkáni mentalitás ausztriai árakon...

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák