Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz Jofi81 #19276 üzenetére

    azt nem tudom miért ugrott úgy meg az írás
    a duke nukem forever volt feltelepítve rá és míg végigjátszottam kb. 5 nap alatt addig ugrásszerűen megnőtt az írás napi 40 gb körülre
    semmi egyéb nem lett felrakva és amióta leszedtem szépen visszaállt
    gondolom a mentéseket irkálta
    most a fear3 -mat már a hdd -re telepítettem és most normális tartományban van az írás, napi 15-20 gb
    igyekszem odafigyelni az írás minimalizálására mert végeredményben az használja el a cellákat
    persze napi 30 gb írással is 10 évig megy egy ssd, elviekben
    de ha egyszer nem hoz jelentős gyorsulást ha oda telepítem a játékokat akkor minek kínlasszam ?
    pl. a böngésző cache -t hagytam az ssd-n csak a méretét korlátoztam 128 mb -ra

    MZsoltee:
    teljesen jó :K
    bár én a helyedben egy 500 -asra raknám a rendszert a 1 tb -osat meg külső winyó formájában venném meg usb 3.0 -ast (már ha tudja a lap) vagy e-satásat (ezt elég egyszerűen meg lehet oldani ha nincsen a lapon)
    nekem most 4 gb rammal nincsen lapozófájl és se a duke nukem, se a fear 3-al nem volt gond,
    a temp könyvtárakat átraktam a winyóra, a böngésző cache -t meg hagytam ssd-n csak a méretét korlátoztam 128 mb -ra, így a napi írásom 15-20 gb között mozog, napi átlag 6-8 óra gépezéssel,

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Aktív témák