Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz Ádám16 #156923 üzenetére

    Figyelj ízlésről vitatkozni felesleges.

    Kedvenc filmjeim közé tartozott az első rész is ahogy nekem marvel képregényrajongóként az összes marvel film is tetszett független attól, hogy az End Game óta elégedettlen vagyok. De nyilván megértem, hogy most kell kísérletezni és megértettem azt is, hogy a Quantumania lesz az első film amire valóban lehet építkezni.

    Egy percet se törölnék az Avatar 2-ből. Eleve úgy állok a filmekhez, hogy beültem egy hatalmas stáb víziójára, miért kérdőjelezzem meg? Amennyiben erre van igényem akkor majd olvasok egy könyvet ahol egy fokkal jobban magamra szabhatom az élményt, vagy kitalálok egy történetet a saját fejembe.

    Nézőként és tartalomfogyasztóként sose értettem azt amikor valakik egy filmet darabokra szednek. Baszki ez volt a csapat/rendező/író víziója, ha én jegyet váltok rá akkor elfogadom azt. Ha 3 órán át mutatja be , hogy egy család felépítése milyen akkor azt kell elfogadnom.

    Azzal, hogy 0 fantázia volt az első rész után pedig végképp nem tudok azonosulni. :D

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák