Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz whaler #9956 üzenetére

    Jaja. Azon nekem is megakadt a szemem. Pont a geológus/térképész téved el. :D

    Annak ellenére, hogy voltak bőven problémák a filmmel még mindig az idei egyik legjobbja szerintem.

    Az a baj, hogy kicsit túl sokat bíztak a nézők képzeletére. Kíváncsi lennék, hogy vajon azért mert így akarták "elgondolkodtatóbbá" tenni vagy pedig azért mert így sokkal egyszerűbb megírni egy sztorit. Kaptunk egy félkész sztorit ami nem lett megmagyarázva. Egy csomó sötét folt maradt. Jó lett volna ha bevezetnek egy szálat a teremtők szemszögéből is.

    Nekem az az érzésem, hogy ez az egész azért lett olyan amilyen mert csak ennyi tellett a készítőktől. Egy teremtők szemszögéből történő sztorimesélés már egy újabb szint lett volna a filmben. Szerintem nem akarták bevállalni. Hisz ha elrontják akkor sokat rontottak volna a filmen vele. Így, információhiányosan viszont egyfajta misztikum, bizonytalanság lengi be a filmet ami megteremt egy hangulatot. Ez sokkal könnyebben járható út.

    Persze ez csak találgatás a részemről.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák