Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz JSaN #77155 üzenetére

    Akkor nem lehet azt mondani, hogy túlzásba vitted volna a moziba járást :D
    Én '99 elejétől olyan 6 éven át folyamatosan a moziban ültem. Mondjuk 2004 körül már nem volt olyan jó illatom, úgyhogy hazaugrottam zuhanyozni.
    A '90-es évek végét különösen szerettem, nagyon sok jó film készült akkoriban. The Sixth Sense, Mátrix ugranak be hirtelen '99 nyaráról, 2000 elejéről...el sem hiszem, hogy már 16 éve mindennek.
    Emlékszem amikor először láttam a Mátrix plakátját a Batthyány téren a 11-es busz megállójában. Néztem is nagyokat, hogy akkor most ez mi is lesz? Bár a többséggel ellentétben nekem
    szerepjátékos arcként a Shadowrun és a Cyberpunk játékokból volt azért elképzelésem arról, hogy mi is lehet a Mátrix. Aztán pár nappal később volt valami kis featurette is a filmről a Fókuszban, meg Keanu Reeves interjú is.
    Keanu ugye elmondta az interjúban, hogy lényegében fingja sincs, hogy miről szól a film.
    Akkor döntöttem úgy hogy ez nekem való, és azonnal meg kell néznem, de azért arra nem számítottam hogy akkorát fog szólni, amekkorát szólt végül. Régi szép idők, Memory Lane.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák