Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Kingsman - The Secret Service
    Hát mit mondjak. Tipikus Matthew Vaughn alkotás. Annak minden előnyével, és elvetemültségével. Sajnos az első bő egy óra meglehetősen semmilyennek hatott. A kiképzés alatt volt pár jó jelenet, mint monjuk az ejtőernyős, de ezen kívül az a része a filmnek csalódás. Aztán jön a templom. AZT A MOCSKOS :D
    Láttam jönni, láttam hogy ezt a részt sokan kiemelték, na de erre én se számítottam. Azt a jelenet egy az egyben egy Kick Ass féle Hit Girl solorampage és egy jóféle GTA: San Andreas agyeldobós vadállatság tökéletes esszenciája. Nocomment :D
    Ami legjobban bejött a filmben az az a rész, miután a skacok bejutnak a búvóhelyre. Ott szinte minden jelenet aranyat ér. Élen mikor a kiscsaj kiakarja lőni a műholdat, mikozben Eggsy próbál kijutni. Ja és ne beszéljünk a fejtüzijátékról, meg amikor az emberek egymásnak esnek, közbe meg indokolatlan, oda nem illő zene megy a háttérben. főleg ez Vaughnnak ez a védjegye :D

    És akkor még nem ejtettem szót a pösze punk Nick Furyról. Komolyan az első egy órában ezen szórakoztam a legjobban :D
    Igaz hogy a karaktere hulladék, de legalább kellően szórakoztatóan szürreális :D

    7/10

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák