Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Coccolino_O #18177 üzenetére

    Ízlések és pofonok, nekem nem jött be...
    A feka csávónak nagyon buta karaktere volt pl, nem volt egy normálisan megfogalmazott mondata az egész filmben... diCaprio is furán viszonyult hozzá.. Valahogy nagyon nem adta ez a film, de a feka nője jó volt benne ;]

    Ryan Gossling már a Drive-ban is dögunalom volt nekem... De a Michelle Willams-sel forgatott romantikus/tragikus filmje nem volt rossz (bár abban is Michelle forróbb jelenetei vitték a prímet ;] )

    Merida a bátor tetszett, bár olyan "egyszer nézős" csak nekem.

    Körkérdés: Kinek milyen filmek azok, amiket évente/két évente/sűrűn újból megnéz?
    Kezdem is a sort akkor :)
    Matrix Trilogy, LOTR Trilogy, Bourne Trilogy, 9 (anno feliratot csináltam hozzá, mégsem bírtam megunni)
    Face/Off (Ál/arc) The Rock (Szikla), V for Vendetta (V mint vérbosszú), Gone in 60 Seconds (Tolvajtempó), Titan A.E
    Chronichles of Riddick (első részét, Pitch Black nem bírtam többször megnézni valamiért)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák