Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz lezso6 #126349 üzenetére

    tudtam, hogy ebbe bele lesz kötve :) hihetetlen, hogy mindent magyarázni kell. Akkor úgy fogalmazok, hogy nem indulatok által vezérelve értékelem a filmet, nem egy "nők jogaiért" felszólalás miatt húzom le 10/1-re meg hasonlók. Azért tart ott a filmek értékelése ahol, mert nagyon sokan egy adott jelenet alapján értékelnek egy egész filmet, egy nem tetsző megnyilvánulás maitt már repül is a 10/1, az emberek végletekben gondolkodnak ez itt a baj. Erre értettem, hogy én nem ilyen vagyok.

    Viszlát nem baj ha nem tetszett, lehet mondani a hibáit, lehet mondani, hogy nekem egy 10/5 mondjuk, én csak azt mondom, hogy engem zavar a következetlenség, ami körülöleli ezt a filmet. Lehúzzák, dobálják rá a 10/1-2-3-kat, miközben ha körülnéznének látnák, hogy hát nem sok jobb szuperhős film van a piacon. Nekem sem a kedvenc X filmem, az első kettő reboot film jobban tettszett, de viszont nem tudom elképzelni ez hol rosszabb egy Batman vs Supermannál vagy Marvel kapitánynál, Wonder Womannál, Fekete párducnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák