Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    The Greatest Showman
    1080p eng

    kedvelem a műfajt, kedvelem a főszereplőt, lépéselőnyből indult a film, rendben is volt. nem lett a kedvenc musicalem, de kifejezetten kellemes darab. direkt újra néztem a Moulin Rouge-t pár héttel később. az egy kicsit közelebb áll a szívemhez, de azért más a koncepciója is persze.

    The Grand Budapest Hotel, most az előbb hirtelen ötlettől vezérelve, a holnapi pihenőnap nyomán felmerült mit-is-nézzünk kérdésre adott válaszom volt. én láttam, a párom még nem, kaptam is az alkalmon. emlékeztem én, hogy első nézésre is elvarázsolt (főleg most, hogy visszaolvastam, amit anno írtam, haha), de ez biza minden időt és energiát megér. ez a film gyakorlatilag tökéletes, erre jutottam a második megtekintése során. azon túlmenően, hogy Wes Anderson stílusától én elolvadok, azon túlmenően, hogy több általam nagyra tartott név is pazar módon, stílusban és mennyiségben tesz hozzá a filmhez, egyszerűn mégsem kell a részletekben elveszni. ami fenomenális. el lehet, de nem kell, élvezhető, bármilyen módon állsz neki. ez a film felkap, elragad magával és többet le sem tesz. kész. :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák