Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt. Persze szokás szerint csak bonyodalmak után győz az igazság és érkezik el a happy end.

  • Ilyen lesz a CMF Phone 1

    ma Intenzív narancs színben és extra lehetőségeket kínáló hátlappal várható a Nothing almárkájának első modellje.

  • Computex 2024: analóg árkád kontroller a Varmilo gondozásában

    ph A cég Fumo Shoppal való együttműködése révén született, háromféle külcsínnel gyártott eszköz Cherry MX Multipoint szériás kapcsolókkal jön.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hazli17

    aktív tag

    válasz Nandinagy #19250 üzenetére

    Ellenem múltkor ő jött : [link] nem tudom, hogy ezt miből, vagy hogyan, de elég bitang team. 3-0nál kilépett.

    Szerintetek ez élhető: [kép] vagy nem érdemes ezt a holland vonalat erőltetni? Ők lennének cserélve: [kép]

    Vagy az alap csapatba rakjam be teixeirát vinicius helyére, aztán jólvan?

    A játékról inkább nem is írok.. Mindent elmondtok amit szidni lehet.
    Annyira jól megy a csapat meccseken keresztül, főleg amikor éjjel játszok egy-két meccset, aztán jönnek olyan szándékos butítások, leszopatások, belenyúlások, hogy nincsenek szavak és legszívesebben széttörném az egészet. Viszont amikor jó a játék, ter stegen parádézik úgy, ahogy ellenem szokott. Militao egy állat, david luizzal megesznek mindenkit. Manéra nincsenek szavak. Brutálisan jó, de ezt már mondtam.
    Jó ez a csapat, csak gondolkodtam ezen a hollandos vonalon kicsit.
    Szerintetek?

    Ezt csak úgy. A végére legyőztem a full full full pressinget: [link]

    Akooos. Nem az a baj, hogy a keret nem enged többet, hanem, hogy a játék engedi azt, hogy sokkal erősebb csapatokkal teszi egyenlővé a csapatodat játéktudástól függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák