Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz Digestive #8711 üzenetére

    Először is, gondoltam rá, de semmi garancia nincs rá, hogy az uj accuntot nem skatujázza be ugyanúgy :D

    Másodszor ez egy fórum, szólás szabadság van, ugyan annyi jogom van ide írni akármit a témában, mint bárki másnak. Ha nem tetszik csináljatok fb csoportot vegyetek be azt akit akartok és kommunikáljatok ott.

    Harmadszor, annak sincs sok értelme, hogy kit építenétek be, kit vegyek, xy játékos milyen minden 2. kérdésnél, mégsem irkálok rájuk, hogy ne irkálj már, pedig semmi értelme az ilyen kérdéseknek meg is mondom, hogy miért.

    1. Amelyik játékos nekem jó, neked lehet, hogy nem stílus függő.
    2. Alakzat függő és taktika függő.
    3. Attól is függ, kik vannak mellette.

    Nem egy játékos volt már akit istenítetek szerintem szar, olyan is volt akit én istenítem másnak meg gagyi volt.

    Meg kell venni és ki kell próbálni, nem kérdezgetni. Persze lehet, csak hiába mondasz te róla bármit másnak lehet nem lesz jó.

    Arról pedig ne beszéljünk, hogy milyen igazságtalan a játék, nem egy embernek piros lacazette, piros sandro, prios mane volt ez mind 3 különböző totwból... És egy embernek megvan mind a három, vagyis többnek, mert ilyen csapatok ellen dobált be, elverem 4-1 re köze nincs a játékhoz ő kap jókat, én pedig kapom a 80-as -84-es használhatatlan 20 ezer coint nem élő lapokat. Arról nem is bezsélve, nem felvágás képen, hogy elköltöttem kb 500 ezer fifa pontot, mindig minden sbct megcsinálok az évek alatt és egyetlen egyszer nem nyitotam még egy darab ikont sem. De pogbánál sem nyitottam még jobbat, se egy jó tots vagy toty se egy jó if.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák