Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Uraim

    Lehet hülyeséget fogok most írni, vagy féligazságokat, de nézzétek el fiatal bohóságomnak :D

    A lényeg, hogy sokszor panaszkodunk, én is, hogy jönnek az összehányt, posztokra nem illö, 0 chemes csapatok idétlen alakzatokban, és nem tudok, tudunk velük mit kezdeni, vagy legalább is csak nehezen.
    Nos, mióta Ikon, ikonok vannak a csapatban, ez a helyzet megváltozott, vagy legalább is stabilizálódott.
    Azt vettem észre, hogy az Ikonok miatt, ha kétes a helyzet, mocsárban gázolós a gameplay, nem mennek a passzok, az ellen vért ivott stb., akkor is mindig villan egyet valamelyik ikon, ami felém billenti a meccs képét.
    Amig nem voltak a csapatban ezeken a meccseken szívtam, Most is néha, de jóval, jóval kisebb arányban.
    Ezért én azt mondom, javaslom, ha tehetek ilyet, hogy aki teheti, bizonyos fontosabb posztokon, még ha olcsó is, de használjon ikonokat. Vannak az olcsóbbak közt is nagyon jók. Stabilitást hoznak a csapatba, és állítom, hogy a lapokon lévő statok felett teljesítenek.Sokkal sokkal többet érnek, mint sok IF lap. IF ek nél sokszor érzem a butulást, olyan , mintha a sima lappal játszanék, és ha az szar, akkor az IF is szar lesz ilenkor. Az Ikonoknak ilyen nincs, nem butulnak le

    Itt a csapatom

    Pld Blanc
    Sose használtam még ilyen gyenge statos CDM-et, :) De Ő ikon, a legjobb CDM akit eddig használtam,
    Mindenhol ott van, erőszakos, csíp, rúg, harap, utolér, ellök, szóval állat. Ha gáz a helyzet, akkor gondol egyet, elöre jön, fejel, vagy lő egy meccset eldöntő gólt. Nagyon ajánlom, és "olcsó" a 340 körüli árával.
    Még Bakayokónál is jobb :DD

    Del Pieró :R a mester, az IKON

    5-ös WF, ez kincs, az egyik legjobb cam a játékban. A lövései jobbal, ballal halálosak, helyezkedése nagyon jó, egyszerüen qva jó a pali.
    Ó nem annyira olcsó, de ha egy KDB, vagy IF Pogbához hasonlítom, akkor már az.

    Crespó
    Nekem olcsón kijött az SBC, akinek a helyére jött, azt eladva 150-ből megvolt. Ennyiért ilyen csatárt nem kapni az biztos. Érdekes módon a lövései nem halálosak, ellenben a clinical finisher, no az állat.
    A lövései is jók, de ami biztos gól, az a boxon bellül van. Ott halálos. A helyezkedése, beindulásai, fejesei aranyat érnek.

    IF Mooy,
    visszajött TIF Savic helyett, és helyreállt a rend :)
    Basic lappal hihetetlen a pali. All in a csávó, nagyon ajánlott, és olsó most már

    IF Fernandinho
    A játék egyik legjobb lapja. Basic lappal Ő is all in. Lecserélhetetlen

    Aguero

    A pali zseni.

    Bocsi ha hosszú , unalmas és érdektelen volt :R

    [ Szerkesztve ]

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák