Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz apach #4455 üzenetére

    Én is így vagyok vele. A gyári cuccok közül (amcsi map) csak a traktorok meg az alap kék kultivátor van meg. Már van egy gyári pót, amibe 24200 liter cucc fér, a mostani gyári alap piros kombájn 1500-asával jó sokáig tart, mire meghordja 100%-ra:DD
    Ezért akarok venni egy Claast ma, amibe 12500 fér, tehát két fordulóval tellik meg a pótkocsi. De mondjuk mire azért az a 12500 liter is megtelli, azért az is idő, főleg repcéből, ami a legtöbbet éri, de lassabban tellik tőle a kombájn. Amúgy max annyit "csalnék", hogy minden termény árát olyan 1000-1200 dolcsi körülire állítanám, mert tetszik a többi termény is, ne csak repcét kelljen ültetni, mert az hoz a legtöbbet. Meg azon gondolkoztam, hogy a Krone Big X 1000 vagy 1100-ashoz nincs gabona vágóasztal? Csak kukorica? Vagy az ilyen solózó kombájn, vagy milyen? Csak azért nem venném meg drága pénzért, hogy kukoricát arathassak, ami elég gyengén hoz a konyhára. Az a Krone viszont bejövős, mert maga mögé üríti a cuccot, így mehet mögé a pót egyből, oszt csá. Csak nem tudom ez gabonával működik e :F

    haj még egy dolog. Ha folyamatosan megyek a trakival a kombájn mellett akkor lehet szabályozni a sebességét, hogy ne menjen gyorsabban, vagy lassabban, hanem ugyanolyan sebességgel? Mert az 1-es gombbal lassabban, a kettes gombbal meg gyorsabban megy (tempomat)

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák