Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem nagyon használom a Facebook-ot, de most kaptam egy olyan faladatot, hogy egy Facebook oldal eddigi tulajdonosa át szeretné adni működtetésre az oldalt, tehát ő teljesen lemondana. Mivel az oldalt többen is használnánk, nem szeretnénk ha konkrét személyhez fűződne, így mivel jobb megoldást nem tudok, létrehoztam egy virtuális felhasználót. A régi tulajdonos ennek az új "embernek" teljes hozzáférést adott az oldalhoz, de a tulajdonjogot nem tudja átadni. Ezt a leírást követjük (az új környezet van), de ott elakadunk, hogy egyikőnknél sincs Oldal átláthatósága menüpont az említett helyen. Ezt a leírást is néztem, itt a harmadik pontban leírt: Ha nem látod az „Oldal átláthatósága” területet, kattints az oldal borítóképe alatti Névjegy pontra. A bal oldali menüben kattints az Oldal átláthatósága, majd a Mutasd mindent pontra. rész megvan, de itt se tudom átvenni az oldalt. Hogyan lehet ezt a gyakorlatban a legegyszerűbben megtenni?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák