• makszutov.hu és fricz19 értékelése egymásról

    Hirdetés: Kitiltott hirdetés

    makszutov.hu negatív értékelést adott fricz19 számára:

    - A vevőnek lehetősége volt átnézni a gépet - ezzel nem élt. (Az "út melletti" helyszínt ő javasolta.)
    - Még átvételkor jeleztem, hogy a gépház tetején volt egy RTX videokártya, így a PCI-E tápkábeleket meghosszabbítottam (Nem toldóval, hanem forrasztva, mivel ez jóval kisebb átmeneti ellenállást képvisel.)
    - A CPU foglalat egészen addig hibamentes volt, míg a vevő szét nem kapta.
    - A vevő által jelzett - működést SEMMILYEN módon nem befolyásoló - hiányosságok nem hiszem, hogy 20.000 forint árleszállítást érnének. A vevő eleve 10.000 forint engedményt kapott a meghirdetett árból - gondolom erre akart még 20.000 -et rátenni.

    fricz19 negatív értékelést adott makszutov.hu számára:

    Számítógépet este, út mellett vettem át, küllemét nem néztem át, itt hibáztam, így tekintsük el attól, hogy a ház teteje horpadt ami természetesen a leírásban nem szerepelt, fotózva se volt. Viszont a PC belsejében jó pár hiba volt:
    - Táp egyik kábele elvágva, celluxal "szigetelve"
    - Táp PCI kábele kókányolva (szétvágva, zsugorcső)
    - Táp gyári ventije cserélve egy articra, fordítva beszerelve.
    - Táp ventilátor rácsa hiányzik
    - Alaplap PCI-e lefogató hiányzik
    - Alaplap LGA lábak két helyen is sérült, + pasztás a láb.

    Hibákat jeleztem, majd kétlehetőséget vázoltam fel, visszavásárlás, vagy 20.000Ft árleszállítás. Eladó nem vállalta egyiket se. Annyit azért felajánlott, hogy rácsot és szigetelőszalagot (cellux helyett) pótolja.

Hirdetés

Aktív témák

  • fricz19

    őstag

    Csak hogy itt is látható legyen az értékelést kiváltó probléma:

    "Számítógépet este, út mellett vettem át, küllemét nem néztem át, itt hibáztam, így tekintsük el attól, hogy a ház teteje horpadt ami természetesen a leírásban nem szerepelt, fotózva se volt. Viszont a PC belsejében jó pár hiba volt:
    - Táp egyik kábele elvágva, celluxal "szigetelve"
    - Táp PCI kábele kókányolva (szétvágva, zsugorcső)
    - Táp gyári ventije cserélve egy articra, fordítva beszerelve.
    - Táp ventilátor rácsa hiányzik
    - Alaplap PCI-e lefogató hiányzik
    - Alaplap LGA lábak két helyen is sérült, + pasztás a láb.

    Hibákat jeleztem, majd kétlehetőséget vázoltam fel, visszavásárlás, vagy 20.000Ft árleszállítás. Eladó nem vállalta egyiket se. Annyit azért felajánlott, hogy rácsot és szigetelőszalagot (cellux helyett) pótolja."
    * A helyszínt az eladó választotta "Árpád híd pesti hídfő", azon belül a pontos találkozási pontot már én írtam(nem mintha releváns lenne, mert egy parkolóban se kezdem el szétszedni a vásárolt számítógépet).

    AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

Aktív témák