Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz atala #6902 üzenetére

    köszi, tovább keresgéltem az alin, és találtam tölthetőt is, autoreset csippel. sőt, paypallal is tudok fizetni.
    minimum rendelés 5 db :DDD de azt írják sample order acceptable, paypal-t is elfogadnak.
    szóval, kalandra fel... :DDD
    egyébként a nyomtatóhoz szállítással együtt 20e forintért jutottam újonnan, egy cseh cégtől, de magyar honlapjuk is van, szóval a garral lehet bajban is lennék.
    szóval annyira nem volt drága, hogy ne etethetném olcsó ugy-vel, de hát vonz a gyári tinta.
    van itt most 4 és 3 éve WP-4015, WP-4525 ezek gyári anyagokkal azért nekem már bizonyítottak, remélhetőleg a sárga festéket sem fogják engedni, ha eddig nem tették. ez a WP-M4095 meg ugyanez a sorozat.
    éppenséggel nemrég hullott ki a felújítottan pár éve vásárolt hp laserjet 2420, amivel azért a legtöbb nyomtatást végeztük, kedveltem, de így 15 évnyi nyomtatgatás után soha többet ilyen felül behúzós rendszerű kétoldalast meg lézernyomtatót se... szeretnék már végre megállapodni, és ha ez megoldaná azt az évi 10e ff oldalt, amit el szoktunk fogyasztani, mondjuk legalább 5 évre, akkor attól boldog lennék... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák