Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atala

    Topikgazda

    válasz #95590400 #6901 üzenetére

    Nem nagyon lehet ezeket megtölteni. Én már szedtem szét eredeti patront ami az 5620-é volt.
    A szelepnél van egy kis tartály, amin egy vékony fólia van. Amikor töltöd, a nyomástól kiszakad ez a fólia. Meg lehetne próbálni nagyon óvatosan tölteni.
    Ha szétszeded, és lefogod a kezeddel, hogy ne szakadjon ki, akkor meg a chippel lesz gond. A kis tartálynál van egy nedvesség érzékelő, ami össze van kötve a chippel két dróttal. Ez azért van, hogy ha kifogy a patron, ne kerüljön levegő a rendszerbe.
    Amint szétszeded a patront, megszakad a kör, és használhatatlan lesz a chip.

    Tehát ha lenne is chip reseter, nem tudnád használni.

    Marad az utángyártott chip. (Alibabán nem néztem.) Viszont nincs hozzá tölthető patron.
    Kifúrni nem tudod a patront, mert valószínűleg nem közvetlenül a műanyagban van a tinta, hanem a műanyagon belül egy fólia tasakban.

    Az aliexpresszen rendszeresen vásárolok bakkártyával, biztonságos.
    De ha az alibabán találsz chipet, kérdezd meg az eladót, hogy kifizetheted-e paypal-el. Sokan elfogadják azt is.
    Én már fizettem az Alin is paypallel, mert megegyeztem az eladóval. Küldött egy paypal díjbekérőt, kifizettem, és postázta a terméket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák