Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz bkercso #4642 üzenetére

    Így pont nem kereshető.

    Dehogynem, csak "be kell SEO-zni" címszavakkal, hogy kereshető legyen. Például:

    "Vintage DT880 felújítása: [link]"

    Ki dönti el ezt?

    Gyakorlatban történt egy párnacsere és két csavar kicsavarozása, majd visszacsavarozása a belső fejpánt cseréjéhez. Erről lőttem pár fotót, majd a három vintage Beyerről egy közöset és pár szóban vázoltam - az ebben a topikban korábban ugyanerről írtakhoz kapcsolódva - a körülményeket.

    A DT770 korábban ennél nehezebb eset volt, ott mást is kellett cserélni - tartóvilla -, ahhoz képest ez most semmi különöset, újat, extrát nem hoz.

    *
    De amúgy komolyan ne menjünk már el ebbe az irányba - nyilvánvalóan nem kell egyetérteni velem abban, hogy miért tartom indokoltnak ideírni a szakmai topik helyett, sem abban, hogy a saját hozzászólásom tartalmát én miért és mennyire ítélem meg szakmai szempontból soványnak, de azért tiszteletben lehet tartani. Köszönöm előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák