Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hack3er

    őstag

    válasz vodkaboy22 #428 üzenetére

    Én Neked jobban hiszek :R

    Pali írta:
    "Olyan nincs hogy 32-300 az átbaszás...
    +-10ohm lehet max az eltérés
    A névlegeshez képest"

    Meg hogy tűzveszélyes, ez a légszerelés végett, ezt már a húgomnak írta. :U

    Szeret néha okosabb lenni a srác.

    Azon viszont meglepődtem hogy írta hogy tönkremennek a csöves fél-egy óra alatt mert nem 1000 ohm-os fejes van rádugva. Ahhoz képes már vagy 20 óra van a csövekben.

    Írta hogy át kell méretezni.
    Akkor nem kell átméretezni a tekercset a hozzá való fejhallgatóhoz?
    HD600-at nézegetek mellé.

    Szerk: a búgást ki lehet iktatni ha egy folytótrafó belekerül?

    A beszerelt alkatrészekről mi a véleményed?:
    "Új audiofil triódás OTL csöves fejhallgató erősítő, előerősítő eladó!
    Eladó egy vadonat új építésű audiofil kategóriájú csöves fejhallgató erősítő, előerősítő.
    OTL rendszerű, csak párba válogatott triódákat tartalmaz, 2% alatti oldalankénti eltéréssel.
    Ágoston Lajos által tervezett rajz alapján saját kezűleg készített, rajzot mellékelem a nyertesnek, valamint az aranyozott RCA csatlakozók bekötését is. Feliratok sajnos nincsenek rajta.
    Jó minőségű, vadonat új alkatrészekből épült, mechanikailag és elektromosan is teljesen zajtalan. Vadi új duplán méretezett toroid trafó, ERO ezüst fóliás csatoló kondenzátorok, Rubycon kicsatoló és tápkondik, ezüstözött rézhuzalos kötések, új ALPS potméter, szabványos 6,3mm-es jack aljzat, átalakítóval használható 3,5mm-es fejhallgatóval is (átalakító nem tartozék, ahogyan a videón szereplő csöves végfok sem, az egy külön aukció része).
    Meghajtó csövek: 6N8S
    Végcsövek: 6N13S
    Minden cső új, orosz Szvetlana típus, nem kínai.
    Frekvencia átvitele 15Hz-50kHz, magam mértem. Csodálatos hangja van. 32-600 Ohmos fejhallgató köthető rá, de ajánlott a minél nagyobb impedanciás fejhallgató."

    Ez lenne az erősítő kapcsolása:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák