Hirdetés

Aktív témák

  • <cafat>

    senior tag

    válasz Detox! #4690 üzenetére

    sztem fullon fog menni az tuti... :) akadás, szaggatás nélkül,

    a régi gépemen: amd sempron 3000+, 512mb samsung ddr400, gigabyte ga-k8rs 482m deszka, és egy sapphire radeon x600on közepes beállításokkal úgy ment h csak lestem és nem tudtam felfogni... azt hittem el se fog indulni amilyen képeket láttam róla, és a közepes beállításhoz képest gyönyörű volt... :)
    a mostanin + csak úgy süvít a gazban a pali, semmi akadás, minden fullon (árnyékok, hdr, minden csík fennt..., minden bakapcsolva, 1024x768) de viszont az antialiasingot kihagyom, sosem szerettem...
    a gothic3 hoz képest vmiben jobb, vmiben rosszabb, kicsit 1xűbb a story, elég izgalmas dolgokkal, küldikkel, de egy idő után rá lehet unni, ezzel szemben a gothicban mindig van vmi új
    (ezek az én tapasztalataim, nem akarok senkit megsérteni)
    ebben speciel az nemtetszik h minden túl civilizált, és olyan száraz, a gothic, világa mindig is közelebb állt a szívemhez, igaz h bugos, és bosszantó néha, de a bennerejlő világ magálvalragadóbb, jobban tetszenek benne a táborok, otthonosabb a környezet...

    sztem az oblivionban nem fogsz csalódni, ebbe elég kevés buggal taliztam és biztonságosabb... stabilabb... és ez is magál ragad.
    az tetszik benne h közel van olyan jó grafja mint a gothic3nak (sőt néhol még szebb is) de mégsincs akkora gépigénye... igaz van ahol nemolyan reális a táj, inkább olyan meseszerű... (nekem ez nem jött be) de amúgy frankó kis game lett amivel el lehet lenni elég sokáig..
    a fejlődés pl sokkal jobb mint a gothicban, itt magadat traineled.

Aktív témák