Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Bad Pritt #5379 üzenetére

    Hát ezt amúgy én is sajnálom, hogy ennyire "spell" alapú lett a játék így vagy úgy. Többek közt ezért is a legfunabb része számomra az, amikor még az első 2-3 területen vagyok, nem tehetem meg hogy 0-24 wa-s spammelek és megvan ez az intim meele fighter, harcos szamuráj, harcos lovag feelingje az egésznek.

    Kicsit ilyen földhözragadtabb maradt volna végig az jót tett volna neki, mert a wa spammelés és op magic miatt pont az eddigi részek esszenciáját veszti el. Eddig az volt, hogy minden bevitt találat számít, minden egyes ütés, megvolt ez a harcokon belüli micro management, ami totál elvész onnantól, hogy Blashpemous, RoB, Moonveil stb. és akkor wa spamm ha kell ha nem, mert megtehetem. Ez lustaságra sarkall, be sem kell menned már onnantól a tömegbe vagy intim harcba keveredni, fogod és adott távolságból elspammeled 3-4X a wa-t és mindenki fekszik. Persze lehet mondani, hogy "akkor ne használd", de az meg már mesterséges nehezítés, aminek abszolút nem vagyok híve, ha az lennék mehetnék lvl1 vagy no jump végigjátszást is ennyi erővel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák