Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    Sziasztok!

    Általános kérdésem lenne a rádiós (esetemben 2.4 GHz) egerekről. Éppen csendes és wireless egeret keresek ezerrel és hosszas kutatás után rátaláltam a Hama Roma modellre, amely mindenben tökéletesnek tűnt. Nomeg alig van alternatíva, nem volt nehéz a döntés :D MM-ben megvettem, hazavittem és ledöbbentem, mert alig-alig működött.

    A szituáció a következő: nagyon pici számítógép asztal (lyukacsos acéllemezből, acél lábakon; ideiglenes megoldás, ne savazzatok :D ), tőle közvetlenül balra TV-polc magasságban WiFi router (ez talán fontos?), illetve jobbra a földön a PC.
    A gépen van USB port elöl felfelé és hátul az alaplapon. Dugtam mindenhova a dongle-t, de folyamatos működést csak akkor produkált az egér, ha mint egy infrás TV-távirányítóval, közvetlenül a dongle felé mutattam vele. Úgy viszont vitte 8 méterről is.

    Szóval kérdem én: what the f***? :DD

    Ez normális? Zavarja az asztal? Zavarja a router? Muszáj, hogy egymás felé nézzenek? Tudtommal 40 centiről akkor is működnie kéne, ha közéjük rakok egy lovat.

    Szerk.:
    Egy hónap múlva költözünk, ott már lesz kb. 4 m távolság a gép és a router között. Ez megoldhatja a problémát?

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák