Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matykooo

    aktív tag

    válasz sellerbuyer #25995 üzenetére

    hm nem tom nekem GLS-el még soha semmi gondom nem volt, mondjuk azt nem értem, mivel gondolom a telefonszámod is rajta volt a címzésnél, mivel ugye azt is megadod, miért nem hívott? Általában ha futárral hozatok vitetek mindig hívnak előtte, hogy fél óra, vagy x perc és ott vannak, otthon vagyok? Ha nem akkor mondom, hova jöjjön és oda jönnek szóval GLS, DPD-vel jó tapasztalatom volt eddig csak...
    Viszont a GTR-el nemrég volt egy ügyem.. le is írtam a saját blog bejegyzésembe, pont tegnap keresett meg egy másik srác aki hasonló módon járt mint én, + régebben a vatera fórumán volt egy külön GTR-el foglalkozó topic (ezt azóta megszüntették csináltak egy közös vaterafutáros szart) na ott is voltak leírva egészen fura dolgok csomagok eltűnéséről :/

    Szóval GTR-t semmiképpen nem ajánlom, arrogáns, nem törődöm szar cég szó szerint, hiába vette meg a DPD semmiféle változás nincs náluk...

    NSG: igen kell neki pár nap mire megjelenik... nekem most van egy ami már kb 10 napja nem jelenik meg sehol, picit aggódom is már érte, viszont az eladótól eddig már vagy 30-40x vásároltam és mindig megjött, szerintem kezd bedugulni a posta a mikulás, karácsonyi rohamok miatt :/

    [ Szerkesztve ]

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák