Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LittleBiG007

    Topikgazda

    válasz hockeyapu #21700 üzenetére

    Nem mindig könnyű ezt videókból megállapítani. Nem lassúságnak hívnám én ezt konkrétan, hanem lomhaságnak. Mindent egy picit lassabban csinál. Amikor megnyitsz egy könyvet, az érintés után számolsz 1.. 2.. 3.. és megnyílt. Állítod a betűtípust, 1.. 2.. 3.. megjelent. Margót beállítod 1.. 2.. kész. Megnyitsz egy pdf-et, számolsz, tanakodsz, hogy akkor ez most lefagyott-e, majd 20-30 másodperc múlva megjelenik. A lapozást nem kell ide számítani, mert az a 10 évvel ezelőtti olvasóimon is elég gyorsak voltak. Megnézel egy Paperwhite 5-öt, sokkal jobban reagál mindenre.
    Természetesen lehet vele élni, ahogy a Paperwhite 1-en is tudok olvasni (vagyis tudtam, mert most adtam el) De azért a használati élmény nem 21. századi, na. Mondjuk a Pocketbook Inkpad Lite esetében lemondasz a jó hardverről, megelégszel a mai idők (vagy majdhogynem minden idők??) legkisebb felbontásával csak azért, hogy 10 colos olvasód legyen, és még mindig majdnem százezer forintról beszélünk. Ja és amire a 10 col nagyon hasznos lenne, a PDF, az meg áldozatul eshet a gyenge hardvernek. Ha ennyi pénzt szánnék egy olvasóra, akkor már biztosan tennék még hozzá, és megvenném a legolcsóbb 10 colos Onyx Boox-ot. Vagy ha nem lenne plusz pénzem és a PDF nem is annyira fontos, vennék egy 8 colosat inkább, Pocketbook-ban, Kobo-ban, vagy Onyx-ban.

    Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

Új hozzászólás Aktív témák